פתרונות אבטחה מתקדמים בשבילך
050-8430007

מערכות אזעקה לעסק

לא סוד הוא שבעלי עסקים נפגעים חדשות לבקרים מתופעת פריצות לבתי העסק לאחר שעות הפעילות וגניבת התכולה המובילה לגרימת נזקים ועוגמת נפש. הכלים העומדים לרשות בעלי עסקים לצורך התמודדות ומלחמה למיגור התופעה רבים ומגוונים. האמצעי הנפוץ ביותר למיגון העסק עליו שמים את יהבם מרבית בעלי העסקים הינו מערכות אזעקה לעסק. בעלי עסקים רבים מתקינים מערכות אלו כפתרון מתריע ומרתיע. אלו הוכחו כאמצעי יעיל להרחקת כנופיות גנבים. ומהוות קו שמירה והגנה על בית העסק כאשר אין בו איש.
מערכות האזעקה מורכבות ממגוון חיישנים שמטרתם זיהוי גורם שבכוונתו לחדור לבית העסק במזיד. חיישנים אלו הינם למעשה העיניים והאוזניים של מערכות אזעקה לעסק.
מערכות אזעקה לעסק דומות במבנה ובאופן פעולתם למערכת אזעקה ביתית. מערכות אלו מורכבות מרכזת ראשית המהווה את המוח של המערכת, גלאים שונים ומגוונים, חיישני קירבה וגלאי קרן אקטיביים.

נהוג לשלב במערכות אזעקה לעסק גלאים וחיישנים מסוגים ודגמים שונים אשר יחדיו יהוו חומת מגן אלקטרונית בבית העסק יאפשרו למערכת האזעקה הביתית למנוע מאורחים לא רצויים לחדור לבית העסק לאחר שעות הפעילות ולרוקן את תכולתו.
לאחר שעות פעילות העסק, סמוך לסגירתו, דורכים בעלי העסקים את מערכות האזעקה ומשאירים את בית העסק במצב מוגן. מצב מוגן משמעותו כי מערכות האזעקה לעסק דרוכות לגילוי והתרעה על חדירת זרים ובעל העסק והרתעת הפורצים באמצעות צופרים ופנסים מהבהבים. הרעש מהצופרים והבזקי הפנסים ברוב המקרים יגרמו לפורצים להימלט טרם יבצעו את זממם. במקביל התרעה ממערכות האזעקה לעסק נשלחות מיד למכשירים הסלולאריים של בעלי העסקים או כל טלפון אחר שיבחר. ההתרעה כוללת חיווי של החיישן אשר זיהה את החדירה והפתח דרכו חדרו הפורצים.

רוב בעלי העסקים לא מסתפקים בהתקנת מערכת אזעקה אלא משלבים במיגון העסק מינוי שנתי עם חברת שמירה באזורם. השילוב מתבטא בחיבור מערכות אזעקה לעסק למוקד הפועל 24 שעות ביממה בו מתקבלת התרעת פריצה לבית העסק במקביל להתרעה לבעלי העסקים.

השרות אותו מקבלים בעלי העסקים אשר מחברים את מערכות האזעקה לעסק למוקד כולל הגעת סייר אבטחה לבתי העסק תוך זמן מוגדר מראש על פי תנאי חוזה ההתקשרות.

במוקד המאויש של חברת השמירה מתקבלת מיד התרעה על הפעלת האזעקה באמצעות מספר אמצעי תקשורת. המערכות מחוברות לקו הטלפון, בנוסף
מערכות אזעקה לעסק מצוידות בחייגן סלולארי, אמצעי נוסף הינו משדר קשר אלחוטי ולבסוף, קיים בהן מכשיר סלולארי לשליחת מסרונים (SMS) לבעלי העסקים ולמוקד חברת השמירה. כל אמצעי תקשורת אלו במערכות אזעקה לעסק מגבים אחד את השני באופן המונע מפורצים לנטרל את התקשורת בין מערכות אזעקה לעסק לבין מוקד חברת השמירה.
מתקיני מערכות אזעקה לעסק מנוסים, יתכננו ויתקינו ללקוחותיהם את המערכת המתאימה על פי צרכיהם מידותיהם ותקציבם. מתקינים מנוסים יעמדו בתנאי המיגון של סוקר המיגון של חברות הביטוח במידה ונדרש. על אף שמדובר בבתי בעסק, עדיין ניתן ורצוי לבצע התקנה בצורה אסטטית, להימנע ככל הניתן מפריסת כבלים לאורך ועל גבי קירות בית העסק באופן גלוי. במידת הצורך מתוך שיקולי אסתטיקה ימליצו המתקינים על מערכות מבוססות גלאים וחיישנים אלחוטיים.

 • שידור חי

  בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה
  חברת פריים מתעדת בשידור חי קינון של
  תנשמות בתיבת קינון.
  כל עוד אין קינון, ביצים ובהמשך גוזלים אנו מעדיפים לא להעלות את השידור החי.

 • קינון תנשמות

  כל עוד אין עדיין זוג מקנן, ביצים ובהמשך גוזלים,
  אנו לא משדרים בשידור חי.
  אם וכאשר תהיה פעילות קינון, הערוץ יעלה לשידור 24/7.

  להנאתכם, קישורי סרטונים לפעילות בתיבה.
  https://youtu.be/nysM1eqpbP4
  https://youtu.be/nwmLaalY_Qc

 • לקוחות החברה

  בין לקוחותינו