פתרונות אבטחה מתקדמים בשבילך
050-8430007

מערכת מצלמות אבטחה

עולם המיגון האלקטרוני השתלט בימנו על כל רבדי האבטחה, מיגון, בטחון הציבור, עיר ללא אלימות, חילוץ והצלה וכדומה. מערכות המיגון רבות ומגוונות החל ממערכות אזעקה דרך מערכות בקרת כניסה ומידור, מערכות ניטור בקרה גילוי הרתעה והתרעה.
מרכיב נכבד ומכובד במכלול מערכות המיגון מהווה מערכת מצלמות אבטחה. כיום, כל חבילת מיגון המשלבת בתוכה מספר מערכות מחויבת מתוקף המציאות לכלול מערכת מצלמות אבטחה. אם בעבר הלא רחוק מערכות אלו היוו תוספת שולית במכלולי מיגון, כיום זו מהווה את המרכיב העיקרי בשיקולי מיגון ואבטחה, ואילו המערכות הנוספות משתלבות עם מערכת המצלמות.
מערכת זו הפכה למרכיב ראשי במכלולי מיגון כתוצאה מהשינוי האדיר שחל בפיתוח והשכלול של מערכת מצלמות האבטחה. אם בעבר הייתה כלי לצפייה ותיעוד בלבד, כיום המערכת מהווה אמצעי שמאפשר צפייה, בקרה, שיחזור, קבלת התרעות, פיקוח על קהל, התרעות על זיהוי חשודים, התרעות חדירה לאתרים וכו'.

מצלמות אבטחה לבית

מערכת מצלמות אבטחה בבית פרטי מהווה מערכת מיגון לכל דבר ועניין. אדם המעוניין להתקין מערכת מיגון בביתו יפנה באופן אוטומטי לחפש מערכת אזעקה כפתרון למיגון הבית ללא ידיעה ומודעות שהמערכת יעילה יותר בשיקולי עלות תועלת שכן זו מתפקדת בדיוק כמו מערכת אזעקה עם ערכים ויתרונות נוספים.
במערכת אזעקה סטנדרטית, כאשר מתקבלת התרעת אזעקה מסיבה כלשהיא, בעל הבית או חברת השמירה מקבלים הודעה על האירוע. קבלת האירוע עלולה להיות התרעת אמת על חדירה לבית או באותה מידה התרעת שווא. מהות וסיבת ההתרעה תתברר אך ורק כאשר בעל הבית, מישהו מטעמו או סייר של חברת השמירה יגיע פיזית לבית ויברר את סיבת ההתרעה.
לעומת זאת במערכת מצלמות אבטחה כאשר מתקבלת התרעה, יכול בעל הבית או לחילופין מוקד השמירה לצפות באופן מידי מרחוק במערכת מצלמות אבטחה ולאבחן את מהות וסיבת התרעה ולהגיב במקרה של אירוע אמת או להתעלם במקרה של התרעת שווא. על כן אפשרות צפייה מרחוק מקנה יתרון משמעותי וחשוב במסגרת השיקולים לבחירת מערכת מיגון לבית.

מצלמות אבטחה לעסק

כל בעל עסק מחויב כיום על פי דרישות חברות הביטוח להתקין מערכת אבטחה. תנאי זה מהווה מרכיב עיקרי אותו מציבות חברות הביטוח כתנאי לבטח את העסק.
מטבע הדברים, מרבית בעלי העסקים כיום יעדיפו לבסס או לשלב מערכת מצלמות אבטחה במיגון העסק. שילובן במיגון העסק מאפשר לבעל העסק למגן את העסק על פי דרישות חברת הביטוח ובנוסף למיגון ייהנה בעל העסק מהאפשרויות והיתרונות הנוספים שניתן להפיק מהמערכת. בעל העסק ייהנה מתיעוד הפעילות בבית העסק, מהרתעה כנגד גניבות, פיקוח על העובדים ובקרה כללית על בית העסק בהעדרו כל זאת באמצעות מערכת מצלמות אבטחה.

מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים

כיום בכל מוסד ציבורי, שווקים, קניונים, אצטדיונים, כבישים, צמתים וכו' נהוג להתקין מערכת מצלמות אבטחה כאמצעי לבקרה ופיקוח על שלום הציבור. קיום ונוכחותה מצלמות בשטחים ציבוריים מהווה בראש ובראשונה גורם מרתיע בפני פעילות פלילית ופעילות הפרות סדר. מערכת המותקנת באתרים ציבוריים מאפשר לבעלי תפקידים ולכוחות האכיפה לשחזר אירועים חריגים בדיעבד לנתח את האירועים ולזהות גורמי עברייניים לאחר מעשה. מטבע הדברים, מערכת מצלמות אבטחה מהווה מרכיב חשוב העומד לרשות הציבור ככלי לשמירה על הסדר הציבורי, ביטחון הפנים, מניעת עבירות, לכידת עבריינים וכו'. בנוסף מהוות מערכות מצלמות אבטחה כלי עיקרי וחשוב בפרויקט עיר ללא אלימות, ובלעדיהן לא ניתן לקיים את הפרויקט.

 • שידור חי

  בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה
  חברת פריים מתעדת בשידור חי קינון של
  תנשמות בתיבת קינון.
  כל עוד אין קינון, ביצים ובהמשך גוזלים אנו מעדיפים לא להעלות את השידור החי.

 • קינון תנשמות

  כל עוד אין עדיין זוג מקנן, ביצים ובהמשך גוזלים,
  אנו לא משדרים בשידור חי.
  אם וכאשר תהיה פעילות קינון, הערוץ יעלה לשידור 24/7.

  להנאתכם, קישורי סרטונים לפעילות בתיבה.
  https://youtu.be/nysM1eqpbP4
  https://youtu.be/nwmLaalY_Qc

 • לקוחות החברה

  בין לקוחותינו