פתרונות אבטחה מתקדמים בשבילך
050-8430007

מצלמות אבטחה במעגל סגור

מצלמות אבטחה במעגל סגור הן חלק בלתי נפרד מחיינו הפרטיים והציבוריים. כיום, בכל מקום ואתר מותקנות מצלמות במעגל סגור המתעדות לאורך כל שעות היממה ובכל יום את הפעילות בקרבתם בין אם אנו מודעים לכך או לא.

פריסת מערכות מצלמות האבטחה במעגל סגור מאוד שכיחה ונפוצה כיום. מערכות מצלמות אבטחה במעגל סגור מותקנות בכל מקום ואתר בהיקפים אדירים וניתן להבחין בקיומם בכל עסק, כביש, מוסדות ציבור, קניונים, בתי אב, תחבורה ציבורי, מעליות ועוד…

בצד תחושת האי נוחות הנובעת מאובדן הפרטיות הנלוות לקיומן של מערכות מצלמות האבטחה במעגל סגור, קיימת גם תחושת ביטחון ונינוחות מההרגשה שמישהו משגיח, שומר ומפקח על ביטחוננו, צופה ומונע פעילות פלילית ומשגיח על הסדר הציבורי באמצעות המצלמות.
מערכות המיגון והאבטחה רבות ומגוונות אך היתרונות של מערכות מצלמות אבטחה במעגל סגור מעמידות אותן בראש סדרי העדיפות במסגרת שיקולי בחירת מערכת מיגון לבית או לעסק. מערכת זו לא ניתנת להחלפה בשום מערכת אבטחה אחרת ולמעשה מתפקדת כמערכת אזעקה על כל המשמעויות הנלוות לכך – היא מתריעה, מדווחת, מפעילה צופרים, מחוברת למוקד שמירה וכו'.

כיום ניתן לשלב ולחבר את מערכות האבטחה השכיחות, אזעקה, מיגון, גלאים, חייגנים וצופרים למערכות מצלמות אבטחה במעגל סגור וכתוצאה מכך מתקבלת מערכת מיגון משולבת יעילה.
הסטטיסטיקה והנתונים מעידים שבאתרים, עסקים, בתים ומוסדות בהם הותקנו מצלמות במעגל סגור, ירד משמעותית היקף ניסיונות הפגיעה והגניבה ברכוש.
כיום יש מגוון עשיר ורחב של מערכות מצלמות אבטחה במעגל סגור כך שניתן להתאים מצלמת אבטחה לכל צורך, מטרה, ייעוד, אתר ותנאי שטח.
את הצורך במצלמות אבטחה במעגל סגור גם בבתים פרטיים לא ניתן לבטל, והפתרונות והמענה אשר נותנות המצלמות לא שונה בין בית עסק, מבנה ציבורי או בית פרטי.
יש לציין כי קיימת חשיבות רבה למקצועיות המתקין וניסיונו על מנת להפיק את התוצאות הטובות ביותר ממערכת מצלמות האבטחה במעגל סגור שתותקן.

 

 

 • שידור חי

  בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה
  חברת פריים מתעדת בשידור חי קינון של
  תנשמות בתיבת קינון.
  כל עוד אין קינון, ביצים ובהמשך גוזלים אנו מעדיפים לא להעלות את השידור החי.

 • קינון תנשמות

  כל עוד אין עדיין זוג מקנן, ביצים ובהמשך גוזלים,
  אנו לא משדרים בשידור חי.
  אם וכאשר תהיה פעילות קינון, הערוץ יעלה לשידור 24/7.

  להנאתכם, קישורי סרטונים לפעילות בתיבה.
  https://youtu.be/nysM1eqpbP4
  https://youtu.be/nwmLaalY_Qc

 • לקוחות החברה

  בין לקוחותינו