פתרונות אבטחה מתקדמים בשבילך
050-8430007

מצלמות אבטחה לעסק

מערכת מצלמות אבטחה לעסק מהווה מרכיב הכרחי ובסיסי כיום בכל בית עסק. מערכת זו משתלבת במכלול האמצעים העומדים לרשות בעל העסק למיגון, בקרה, הרתעה, התרעה ופיקוח על בית העסק.

מגוון הפתרונות ואפשרויות התפעול של מערכת מצלמות אבטחה לעסק מאפשרות לבעליו שליטה מרחוק על בית העסק, תפקוד עובדיו, התנהגות הלקוחות, מצב העסק לאחר שעות הפעילות וכו'. ומהווה את האמצעי היחיד העומד כיום לרשות בעל עסק שמאפשר פיקוח ויזואלי מרחוק בכל שעות היממה.
לבעלי עסקים שבבעלותם יותר מבית עסק אחד, המערכת תאפשר שליטה ופיקוח על כל הרשת מרחוק בו זמנית.
מטבע הדברים מצלמות לעסק מהוות כלי בלתי ניתן להחלפה, מאפשרות פיקוח מלא של בעל העסק על עובדיו והתנהלות העסק בכלל בהווה וצפייה בחומר המוקלט לשחזור אירועים מהעבר.

כיום, באמצעות רשת האינטרנט ופיתוחי הטכנולוגיה, ניתן לממשק את מצלמות האבטחה לעסק לרשת האינטרנט. כך יוכל בעל העסק לפקח מרחוק, לצפות בהתנהלות היומיומית של העסק מכל מקום בו הוא נמצא אפילו באמצעות מכשיר סלולארי חכם.
מגוון מערכות ההקלטה ומגוון המצלמות הגדול שקיים מאפשרים התקנות של מצלמות אבטחה לעסק מכל הסוגים, האיכויות והייעודים. כתוצאה מכך הן מקנות לבעל העסק מגוון רחב של אפשרויות פיקוח, בקרה, שליטה ומעקב, פיקוח על קופות רושמות, רישום כניסות ויציאות של לקוחות, בקרת נוכחות עובדים, בקרת כניסת רכבים לחניון וכן הלאה. בנוסף, התקנת מערכת מצלמות אבטחה לעסק יוצרת תחושת "האח הגדול" אשר באופן טבעי מרתיעה ומקשה על עובדים ולקוחות מלבצע עבירות.

בעלי עסקים רבים מדווחים על ירידה משמעותית ודרמטית בהיקף הנזקים והגניבות בעסק מחד ושיפור תפקוד והתנהגות העובדים מאידך בעקבות התקנת מצלמות לעסק. בעל עסק שמתקין מערכת מצלמות אבטחה לעסק, חש שינוי מידי בתחושת השקט הנפשי שלו, מרשה לעצמו להעדר מהעסק ולהתפנות לעיסוקים מקבילים ללא חשש. בנוסף, מרגיש בעל העסק לאחר פרק זמן קצר שיפור ברווחיות, בתפקוד עובדיו, בניהול מלאי ובמיגון העסק לאחר שעות הפעילות. אם כן מכנה משותף לבעלי עסקים שהתקינו את המערכת לעסק הוא ביטחון עצמי גבוה ותחושת שלווה מיד לאחר התקנת המצלמות.

 

 • שידור חי

  בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה
  חברת פריים מתעדת בשידור חי קינון של
  תנשמות בתיבת קינון.
  כל עוד אין קינון, ביצים ובהמשך גוזלים אנו מעדיפים לא להעלות את השידור החי.

 • קינון תנשמות

  כל עוד אין עדיין זוג מקנן, ביצים ובהמשך גוזלים,
  אנו לא משדרים בשידור חי.
  אם וכאשר תהיה פעילות קינון, הערוץ יעלה לשידור 24/7.

  להנאתכם, קישורי סרטונים לפעילות בתיבה.
  https://youtu.be/nysM1eqpbP4
  https://youtu.be/nwmLaalY_Qc

 • לקוחות החברה

  בין לקוחותינו