פתרונות אבטחה מתקדמים בשבילך
050-8430007

מצלמות אבטחה נסתרות

מצלמות אבטחה נסתרות מהוות אמצעי יעיל לפיקוח, בקרה, חשיפה ואכיפה סמויה בבית עסק, בתים פרטיים ומוסדות ציבור.
מצלמות אבטחה נסתרות מתקינים במקומות בהם יש חשד לביצוע עבירות מסוגים שונים והשימוש בהן עשוי לחשוף ולתעד עבירות אלו ולשמש ראיה ישירה באשר לביצוע העבירה וזהות העבריין. לדוגמה נהוג להתקין מצלמות נסתרות בבתי עסק לחשיפת גניבות מצד לקוחות ועובדים. מצלמות אלו גם משקפות את דפוסי ההתנהגות של באי המקום באופן טבעי ושגרתי ללא ידיעתם.

בבתים פרטיים מותקנות מצלמות אבטחה נסתרות במטרה לחשוף גניבות ע"י זרים, עובדי משק בית, טכנאים וכדומה. בנוסף, נהוג לעשות בהן שימוש לצורכי פיקוח על מטפלים ומטפלות בקשישים ופעוטות עקב ריבוי מקרי ההתעללות עליהם שומעים חדשות לבקרים באמצעי התקשורת. מעת לעת נחשפת בתקשורת פרשיית התעללות והזנחה בקשישים ופעוטות שנלכדו בעין מצלמות אבטחה נסתרות. מקרים אלו נחשפים לצערנו בבתים פרטיים, גני ילדים ומוסדות סיעודיים.
רשויות האכיפה מתבססות על תיעוד של מצלמות נסתרות לצורך פתיחה בחקירה ובמידת הצורך הגשת כתבי אישום ואילו בתי המשפט מבססים הרשעה או זיכוי על סמך צילומי מצלמות אבטחה נסתרות המוגשים בפניהם כראיה.

רשויות מקומיות נוהגות אף הן לעשות שימוש במצלמות כאלה לחשיפת ביצוע עבירות של גרימת נזק לרכוש ציבורי וונדליזם, לכידת העבריינים והעמדתם לדין.
גם בתחום עבודת תחקירנות עיתונאית לכתבות מצולמות נעשה בהן שימוש נרחב. בתוכניות כגון "כלבוטק", "יצאת צדיק", "הבולדוזר" וכדומה עושים שימוש קבוע במצלמות נסתרות ניידות או נייחות. הסרטים המופקים ממצלמות אבטחה נסתרות על גבי גופם של התחקירנים או המותקנות ברכבים מספקות את התוכן עליו מתבססת הכתבה.

תחום נוסף בו עושים שימוש רב במצלמות נסתרות הינו תיעוד התנהגות בעלי חיים בטבע הן לצרכי מחקר והן לצורך צילום סרטי טבע. המידות הקטנות ואיכות המצלמה מאפשר צילום בעלי חיים בסביבתם ללא הפרעה וללא שינוי בדפוסי התנהגותם. המצלמות מותקנות בקיני עופות, במחילות זוחלים ומכרסמים, מאורות יונקים וכו.
ובסוף גופי האכיפה השונים עושים גם הם שימוש במצלמות אבטחה נסתרות לצורך חשיפת עבירות ולכידת עבריינים. זאת על ידי הצבת מצלמות נסתרות באתר כזה או אחר בהתבסס על מידע מודיעיני מוקדם או אתר בו מתבצעות עבירות בתדירות גבוהה ובאופן קבוע. על ההישגים והתוצאות אשר נותנות מצלמות האבטחה הנסתרות, אין מחלוקת או ויכוח.

במקרים רבים, כאשר התקיימו התנאים המתאימים לשימוש במצלמות אבטחה נסתרות, היוו המצלמות את האמצעי המושלם לחשיפת העבירות וסיפקו את הראיה הישירה והקשר בין מבצע העבירה לביצועה בפועל.
לקוחות רבים אשר הזדקקו והשתמשו במצלמות אבטחה נסתרות מודים כיום שללא אמצעי יעיל וחסכוני כמצלמות אבטחה נסתרות לא משיגים תוצאות צילום אשר באמצעותם נחשפו עבירות וליקויים, נמנע זנק לנפש ולרכוש ובהמשך קיצור הליכי חקירה ודין.

 

 

 • שידור חי

  בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה
  חברת פריים מתעדת בשידור חי קינון של
  תנשמות בתיבת קינון.
  כל עוד אין קינון, ביצים ובהמשך גוזלים אנו מעדיפים לא להעלות את השידור החי.

 • קינון תנשמות

  כל עוד אין עדיין זוג מקנן, ביצים ובהמשך גוזלים,
  אנו לא משדרים בשידור חי.
  אם וכאשר תהיה פעילות קינון, הערוץ יעלה לשידור 24/7.

  להנאתכם, קישורי סרטונים לפעילות בתיבה.
  https://youtu.be/nysM1eqpbP4
  https://youtu.be/nwmLaalY_Qc

 • לקוחות החברה

  בין לקוחותינו