פתרונות אבטחה מתקדמים בשבילך
050-8430007

מצלמות נסתרות לבית

מצלמות נסתרות לבית מהוות את האמצעי היעיל ביותר ומספקות את תוצאות הצילום הנדרשות במקרים בהם יש צורך בתיעוד לדפוסי התנהגות או לביסוס/אישוש חשדות של אדם כזה או אחר בזמן נוכחותו בבית. המצלמות הנסתרות לבית מתעדות את פעילותו ומעשיו של החשוד באופן שמשקף את התנהגותו הטבעית ללא ידיעתו ובכך משיגים תיעוד לדפוסי התנהגות ופעילות החשוד בבית. במקרים רבים אשר התקיימו חששות לגבי התנהגות אדם מסוים באשר לחשד בהתעללות פיזית או נפשית במטופל קשיש או פעוט, או במקרי חשד לגניבות מצד עובדי משק בית בבתים פרטיים, סיפקו מצלמות נסתרות את התוצאות הטובות ביותר ואת ההוכחה החותכת לביצוע העבירה או להפרכת החשדות כנגד החשוד.
התקנת מצלמות נסתרות לבית ללא ידיעת החשוד מאפשרת לעבריין לפעול בתחושת ביטחון שמעשיו לא ידועים, לפעול בטבעיות, לבצע את פעילותו באופן שיגרתי ללא ידיעה או מושג שפעילותו מתועדת.

קיימים בתים בהם מותקנות מצלמות נסתרות באופן קבע שהותקנו לבקשת בעלי הבית לצורך פיקוח והשגחה על ילדיהם. מצלמות נסתרות לבית המשמשות הורים לפיקוח, מותקנות מסיבות רבות ומגוונות. החל מהיכולת לצפות בהתנהגות השגרתית של הילדים כאשר ההורים בעבודה, האם שבו מבית הספר, אכלו, מכינים שעורים וכו' וכלה בפיקוח על הרגלי צפייה בטלוויזיה, שימוש באתרי אינטרנט, גלישה לערוצי פורנו, ניהול שיחות עם זרים וכו'.

המצלמות מספקות כלי יעיל לצילום נסתר. והתוצאות המתקבלות בשימוש בהן הן ייחודיות וללא תחליף. הן מפיקות ראיות ישירות, חד משמעיות ויעילות. ההוכחות המתועדות באמצעות מצלמות נסתרות לבית הן מהטובות הניתנות להשגה באמצעים טכניים ומשמשות ראיה ישירה באשר לביצוע עבירה, מהוות בסיס להגשת תלונה, כתב אישום ולהרשעה בבית משפט.
הודות לקדמת הטכנולוגיה בפיתוח מצלמות זעירות ואיכותיות, ניתן לבצע התקנת מצלמות נסתרות לבית במקצועיות גבוהה ע"י אנשי מקצוע ובאופן בלתי ניתן לזיהוי. התקנת מצלמות נסתרות לבית ע"י איש מקצוע מיומן מאופיינת בהטמעת המצלמות באביזרים קיימים בבית בדרך קבע ללא שנוי מיקומם או צורתם כל זאת על מנת שהחשוד לא יחוש בכל שינוי במבנה ועיצוב הבית כתוצאה מהתקנת המצלמות.

 • שידור חי

  בשנה האזרחית הבאה עלינו לטובה
  חברת פריים מתעדת בשידור חי קינון של
  תנשמות בתיבת קינון.
  כל עוד אין קינון, ביצים ובהמשך גוזלים אנו מעדיפים לא להעלות את השידור החי.

 • קינון תנשמות

  כל עוד אין עדיין זוג מקנן, ביצים ובהמשך גוזלים,
  אנו לא משדרים בשידור חי.
  אם וכאשר תהיה פעילות קינון, הערוץ יעלה לשידור 24/7.

  להנאתכם, קישורי סרטונים לפעילות בתיבה.
  https://youtu.be/nysM1eqpbP4
  https://youtu.be/nwmLaalY_Qc

 • לקוחות החברה

  בין לקוחותינו